Zapraszamy na promocyjne zabiegi mezoterapii bezigłowej laserem biostymulującym Nano H. Za pomocą elektroporacji i lasera biostymulującego 635/780nm wprowadzamy w skórę specjalistyczne koktajle odżywcze oraz kwas hialuronowy. Zabieg Nano H jest innowacyjnym, w pełni nieinwazyjnym sposobem na szybką poprawę kondycji skóry, redukcję zmarszczek oraz intensywne odżywienie i rozświetlenie.

  • Cała twarz – 159zł
  • Twarz + szyja – 199 zł
  • Twarz + szyja + dekolt – 219 zł

Oferta ważna do końca lutego 2020.

Promocje nie łączą się.

Chcesz poznać szczegóły – zadzwoń – tel.722-125-679

Zapraszamy

Gabinet kosmetyczny g-spa.pl ul. Bursztynowa 24 lok.1A

obok cukierni Williams


 

Poleć nas swoim znajomym!

Poleć Nasz gabinet, a otrzymasz 50% zniżki na pojedynczy zabieg. Razem z Tobą 50% zniżki otrzyma osoba polecana.

* – promocja nie dotyczy zabiegów mezoterapii igłowej

 


50 zł rabatu kwotowego !

Polub nas na Facebook  i udostępnij nasz post, a otrzymasz jednorazowy bon o wartości 50zł na dowolny zabieg o wartości od 100zł.

Bon zachowuje ważność 2 miesiące od polubienia.

Chcesz poznać szczegóły – zadzwoń – tel.722-125-679

lub przyjdź do nas

Gabinet kosmetyczny g-spa.pl ul. Bursztynowa 24 lok.1A

obok cukierni Williams


Szanowni Państwo,

Nasz gabinet kosmetyczny w świetle przepisów jest administratorem Państwa danych osobowych. Oznacza to, że odpowiadamy za ich wykorzystywanie w sposób bezpieczny, zgodny z umową oraz obowiązującymi przepisami.
W związku z powyższym pragniemy poinformować o wprowadzeniu zmian w polityce prywatności. Zmiana wynika z konieczności dostosowania naszych działań do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na przetwarzanie Państwa danych, prosimy o niezwłoczny kontakt a Państwa dane zostaną niezwłocznie usunięte z naszych zasobów.
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia komunikacji biznesowej i nie bedą udostępniane innym podmiotom. Państwa dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia przez Państwa zgody na ich przetwarzanie. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na dalsze przetwarzanie danych, prosimy o przesłanie takiej informacji na nasz email: info@gabinetspa.pl lub do kontaktu telefonicznego na numer gabinetu. Mają Państwo Prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.
Pozdrawiam Jolanta Stachyra