Kuracja Mesoestetic Radiance DNA to zabieg z wykorzystaniem wysoko skoncentrowanego serum radiance DNA, które głęboko odbudowuje i zagęszcza skórę, modeluje kontur twarzy oraz stymuluje metabolizm komórek skóry.
Substancje aktywne: 10% [meso]recovery complex®. Maska z nanowłókien 3D na twarz i szyję radiance DNA crystal fiber mask, odbudowuje, zagęszcza i omładza skórę. Włókna krystaliczne to materiał stworzony do użytku medycznego oparty na strukturze 3D nanowłókien, w 100% naturalnych, bezpiecznych i higienicznych. Maska składa się z dwóch części, aby jednocześnie pielęgnować twarz i szyję. Przylegając do skóry zapewnia efekt okluzji, co wspomaga penetrację substancji aktywnych w głąb skóry oraz zwiększa ich biodostępność, dając natychmiastowy efekt poprawy napięcia skóry (efekt liftingujący).
Substancje aktywne: acetyl hexapeptide – działa przeciwstarzeniowo; wyciąg z malachitu – oczyszcza, drenuje i detoksykuje skórę; wyciąg z wodorostów morskich – poprawia elastyczność skóry; koenzym Q10 działa silnie antyoksydacyjnie opracowanego przez specjalistów laboratorium Mesoestetic® masażu Kobido radiance DNA.

Każdy kto wykupi pełną kurację (5 zabiegów) otrzyma do pielęgnacji domowej krem remodelujący na dzień SPF 15 radiance DNA, który podtrzymuje integralność DNA. Jest to krem o kompleksowym działaniu przeciwstarzeniowym, stworzony w celu pobudzenia podstawowych funkcji życiowych komórek skóry. Preparat wzmacnia naturalną barierę ochrony skóry. Intensywny w działaniu kompleks [meso]recovery complex® pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu i kwasu hialuronowego, ma właściwości antyoksydacyjne. Skóra odzyskuje elastyczność i jędrność, jest jaśniejsza i promienna, a zmarszczki ulegają stopniowej redukcji.
Inne substancje aktywne: fosfolipidy lamelarne – taka forma fosfolipidów tworzy na powierzchni skóry ochronną warstwę, która zapobiega transepidermalnej utracie wody; kwas hialuronowy – intensywnie nawilżający, strukturalny element skóry.

$P$BZJPUKJHDSzqxID6GNz8brkm4vQxLN1