Zabieg rozjaśniający, który wykorzystuje połączenie wysoko stężonych składników aktywnych, działających na 4 poziomach melanogenezy. Widocznie redukuje zmiany pigmentacyjne oraz zapobiega powstawaniu nowych. Natychmiast ujednolica koloryt. Nie powoduje intensywnego złuszczania, nie wyłączając z codziennej z aktywności.

 

Zastosowanie – skóra z problemem przebarwień, z niejednolitym kolorytem, poszarzała, zmęczona.

SKŁADNIKI AKTYWNE

 • Wyciągi z kiełków rzeżuchy i czystej genisteiny – Regulują tworzenie melaniny, redukują przebarwienia, zapobiegają fotostarzeniu skóry, ujednolicają koloryt.
 • Wyciąg ze śliwki – Rozjaśnia, nawilża, zapobiega utracie wody.
 • Peptyd biomimetyczny – Rozjaśnia, hamuje proces melanogenezy, wyrównuje koloryt.
 • Wyciąg z gałęzatki – Rozjaśnia, redukuje rozmiar przebarwień.
 • AHA – Alfa-hydroksykwasy to składniki naturalnie występujące w ludzkim ciele i w niektórych owocach: winogrona (kwas winowy), jabłka (kwas jabłkowy), cytryny i pomarańcze (kwas cytrynowy) etc. Często są zgrupowane pod wspólną nazwą „kwasy owocowe”. Stosowane w produktach kosmetycznych poprawiają nawilżenie skóry, stymulują jej regenerację oraz pomagają w zwalczaniu problemów tłustej skóry i jej starzenia. Wszystkie kwasy owocowe mają właściwości nawilżające lub złuszczające.
 • Kwas hialuronowy – jest składnikiem nawilżającym naturalnie występującym w skórze. Ma galaretowatą konsystencję i dostarcza składników odżywczych komórkom. Z wiekiem jego ilość w skórze zmniejsza się. Jest to spowodowane obecnością w organizmie wolnych rodników, które uwalniane są poprzez np. ekspozycję słoneczną i zanieczyszczenia. Kwas hialuronowy wykazuje duże powinowactwo do wody, może jej zaabsorbować ponad 1000 razy więcej niż sam waży. Użyty w produktach kosmetycznych tworzy na skórze elastyczny film, który pozwala na wymianę skórną. Pomaga warstwie rogowej zgromadzić tak dużo wody jak to tylko możliwe.
 • NMF – Powstaje podczas procesu rogowacenia skóry, wydzielania sebum przez gruczoły łojowe oraz w trakcie pocenia się. Jego zdolność do wiązania i zatrzymywania wody w rogowej warstwie naskórka pozwala zapewnić jej odpowiednie nawilżenie, a tym samym nadać zdrowy i świeży wygląd. Gdy jest go za mało, skóra staje się szorstka, wiotczeje i dużo szybciej tworzą się na niej zmarszczki.
 • Olej Sacha Inchi – Roślina uprawiana w Peru w strefie Amozonki na wysokości od 200 do 1500m.n.p.m. Olej otrzymywany jest z ziaren metodą pierwszego tłoczenia na zimno bez użycia żadnych środków chemicznych. Jest to olej roślinny z najwyższą zawartością niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Bogaty w witaminę E (tokoferol), pozostawia skórę gładką i nietłustą. Odbudowuje i chroni poprzez zmniejszenie odwodnienia, przywracając ochronny płaszcz hydrolipidowy. Często stosowany w przypadku wrażliwej, odwodnionej i suchej skóry.
 • Olej z nasion bawełny – Jeden z kilku olei roślinnych odpowiednich dla suchej skóry, o delikatnej i jedwabistej konsystencji. Ma łagodzące i rewitalizujące właściwości oraz sprawia, że skóra staje się bardziej miękka i elastyczna. Bogaty w kwas linolowy, który wspomaga odnowę skóry.
 • Mika – Po aplikacji na skórę daje delikatny połysk zbliżony do naturalnego połysku zdrowej skóry, który pozwala na subtelne ożywienie twarzy oraz na optycznie wygładzenie niedoskonałości.
 • Wyciąg z henny – Oczyszcza skórę i pomaga jej odzyskać naturalny blask . Właściwości ściągające, przeciwzapalne, lecznicze i zmiękczające