Absolutna nowość w dziedzinie nieinwazyjnego wprowadzania kwasu hialuronowego za pomocą zimnego lasera led-light-therapy-forehead1połączonego z elektroporacją.  Elektroporacja otwiera i zamyka membrany komórkowe wpuszczając do komórek substancje aktywne, a mix lasera podczerwonego 785nm z laserem 635nm stymuluje komórki skóry do absorpcji. Suma działania obu połączonych metod przynosi niespotykane wcześniej rezultaty. W wykorzystanych do zabiegu preparatach wykorzystuje się specjalny typ kwasu hialuronowego o wyjątkowo małych rozmiarach molekuł pozwalających na przenikanie w głąb skóry. Dodatkowe składniki jak kolagen naturalny + cała gama składników odżywczych powodują że zabieg działa jak bomba witaminowa.
Zabieg Nano H jest innowacyjnym, w pełni nieinwazyjnym sposobem na szybką poprawę kondycji skóry, redukcję zmarszczek oraz intensywne odżywienie i rozświetlenie.
Zbiegi z wykorzystaniem zimnego lasera są całkowicie bezbolesne. Absorbowana przez skórę energia nie jest przekształcana w ciepło. Oznacza to że skóra się nie nagrzewa, a więc nie niszczy struktury wprowadzonego w skórę kwasu hialuronowego i nie powoduje rozpadu innych substancji aktywnych.
Specjalizowany do tej metody nanożel hialuronowy jest w stanie utrzymać się w organizmie przez bardzo długi czas a produkty jego rozpadu wspomagają odbudowę naturalnych włókien kolagenowych. Cząsteczki naszego zmodyfikowanego żelu hialuronowego są tak małe (nanożel), że możliwe jest przeniknięcie do głębszych warstw skóry dzięki elektroporacji. Następujące bezpośrednio potem naświetlanie zimnym laserem powoduje, że następuje sieciowanie żelu w skórze. W wyniku działania lasera żel zyskuje ok. 10-15 % objętości i pełni funkcję substancji wypełniającej przestrzeń pomiędzy komórkami.

new-5

Efekt: Dostrzegalne natychmiast długo utrzymujące ujędrnienie skóry i znacznie młodszy wygląd.

Zastosowanie:

  • Wygładzenie zmarszczek
  • Nawilżenie i ujędrnienie skóry
  • Regeneracja skóry twarzy

Przeciwwskazania:

  • nowotwory skóry
  • ciąża
  • aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe
  • rozruszniki i stymulatory serca
  • padaczka

Poniżej przedstawiamy efekty zabiegów Nano H

skincoach-before-after-011

Efekt po wykonaniu 2 zabiegów co 7 dni

skincoach-before-after-021

Efekt po wykonaniu 2 zabiegów co 7 dni

skincoach-before-after-041

Efekt po wykonaniu 2 zabiegów co 7 dni

skincoach-hazel1

Podczas pierwszego zabiegu na lewej połowie twarzy

skincoach-marg1

Podczas pierwszego zabiegu na prawej połowie twarzy