MESOPEEL LACTIC – 30% pH 1,8

Zabieg przeznaczony do skór suchych, wrażliwych i pozbawionych blasku. Zaletą tego zabiegu jest długotrwały efekt nawilżenia i odświeżenia skóry. Kwas mlekowy który zawarty jest w produkcie poprawia nawilżenie skóry oraz stymuluje produkcje włókien kolagenowych i elastynowych w skórze właściwej, a konsekwencją tego jest zdrowa grubsza, bardziej sprężysta i jędrna skóra.

MESOPEEL SALICYLIC – 10% PH 1,8

Peeling z kwasem salicylowym o intensywnych właściwościach sebo regulujących. Skuteczny w pielęgnacji skóry mieszanej, tłustej i trądzikowej która jest silnie zanieczyszczona.

Jako jedyny ma właściwości lipofilne, dzięki czemu silnie reguluje pracę gruczołów łojowych. Zalecany w terapiach przeciwtrądzikowych, dzięki silnemu działaniu bakteriobójczemu, grzybobójczemu i przeciwzapalnemu.

MESOPEEL AZELAN ( KWAS AZEALINOWY 20% + KWAS SALICYLOWY 20%) – pH 1,5

Kwas azelainowy przeznaczony do terapii depigmentujących z uwagi na hamowanie tyrozynazy odpowiedzialnej za przebarwienia skóry. Doskonale wyrównuje koloryt skóry, ma działanie przeciwzapalne i antybakteryjne. Mieszanina kwasu azelainowego i salicylowego jest zalecana dla osób z problemem trądziku pospolitego ( we wszystkich typach i stanach). Działa intensywnie komedolitycznie przez co zmniejsza rogowacenia ujścia mieszków włosowych – zapobiega powstawaniu zaskórników.

MESOPEEL PIRUVEX (KWAS PIROGRONOWY 40% + KWAS MLEKOWY 10%)

Piruvex  przeznaczony jest przede wszystkim do terapii anti-aging, wygładza zmarszczki, redukuje przebarwienia, sprawia, że skóra staje się gładka, jędrna i pełna blasku. Wskazaniem do zastosowania preparatu są również skóry mieszane i tłuste i trądzikowe.